Pikendame suvelugemise bingotamist kahe nädala võrra

Et enamus suvelugemisega alustanud 73 noorest raaamtubingotajast jõuaks auhindadeni, pikendame Kehtna valla suvelugemisprogrammi „Raamatubingo 2021“ 12. septembrini.

Juhend asub SIIN.

Ootame kõiki täidetud raamatubingo pileteid raamatukogusse esmaspäeval, 13. septembril.

Meil on veel mitmeid auhindu, mida jagada teile nii nurkade, diagonaalid kui ka täismängu jagu raamatute lugemise eest.

Oleme rõõmsad, et koostöös ettevõtetega oleme innustanud suvel lugemise juurde sedavõrd paljusid noori. Raamatubingo auhinnalaua aitavad katta ettevõtted (tähestikulises järjekorras)

Eesti Tõuloomakasvatajate Ühistu, Kaire Magus Maailm (Tata Trans OÜ), Kehtna Mõisa OÜ, Minna Sahver OÜ, Rapla Tarbijate Ühistu, Tavex OÜ, Vindor OÜ. Suur tänu teile!